Jak zrobić choinkę z gałęzi

Jak zrobić choinkę z gałęzi

Jeśli zawsze chciałeś mieć choinkę, ale nie mogłeś znaleźć odpowiedniego materiału, jest wiele sposobów na zrobienie własnej. Oto kilka wskazówek, które pozwolą Ci zacząć. Możesz również wykorzystać skórki pomarańczy do dekoracji. Te mogą przetrwać na zewnątrz na zwykłej zimnej zimowej pogodzie. Upewnij się tylko, że zostawisz między nimi co najmniej 10 do 15 cm, aby mogły się przeciągnąć i ładnie wyglądać. Następnie możesz powiesić na nich świąteczne kulki i inne dekoracje.

Przy tworzeniu choinki z gałęzi, powinieneś najpierw odciąć pół cala od pnia. Robiąc to otworzysz żyły w pniu, które będą dostarczać wodę do gałęzi. Ponadto przycięcie ćwierć cala od podstawy sprawi, że drzewko będzie wyglądało na kolczaste i suche. Ponadto, cięcie podstawy pod kątem zmniejszy powierzchnię rośliny, zmniejszając jej zdolność do wchłaniania wody.

Gdy już masz podstawowy pomysł, jak zrobić choinkę z gałęzi, możesz zacząć eksperymentować z różnymi technikami. Spróbuj dodać różne rodzaje ozdób, takie jak żądło z burlapu i wstążka. Następnie zrób z nich mini choinkę. Możliwości są nieograniczone! I pamiętaj, że zawsze możesz wykorzystać otrzymane kartki świąteczne jako ozdoby. Możesz je również powiesić na gałęziach, aby uzyskać specjalny świąteczny akcent.

Jeśli szukasz dodatkowej oszałamiającej dekoracji, możesz również zrobić wieniec, używając gałęzi, które nie mają igieł. Po zebraniu gałęzi, wystarczy dodać ozdoby i inne dekoracje. Nie martw się o wydatki – to nie musi być drogie. A jeśli jesteś rodzicem, z pewnością docenisz możliwość udekorowania domu pięknymi, wiecznie zielonymi gałęziami!

Możesz nawet kupić wstępnie oświetlone drzewka – upewnij się tylko, że mają w zestawie zestaw do wymiany żarówek. Na przykład do wstępnie oświetlonych drzewek powinna być dołączona instrukcja, jak je puszyć, a także jak je puszyć. Jeśli nie masz pewności, obejrzyj zdjęcie drzewka przed rozpoczęciem pracy. Niektóre z nich są „upswept”, podczas gdy inne mają „downswept” gałęzie. Aby stworzyć piękną choinkę, musisz skorzystać z pomocy! Postaraj się, aby to była rodzinna sprawa, prosząc o pomoc. Z przyjaciółmi lub rodziną, upewnij się, że każdy ma kilka par rękawic i użyj rękawic do kształtowania, aby Ci pomóc.

Gdy już złożysz wszystkie gałęzie, możesz zacząć łączyć je za pomocą sznurka. Pamiętaj, aby odpowiednio zawiązać sznurek, aby mógł on wytrzymać ciężar gałęzi na dole. Kiedy już zbierzesz wystarczającą ilość gałęzi, możesz związać końce razem, aby stworzyć wieszak na drzewo. Następnie zawiąż na górze gwiazdę i powieś dekorację na ścianie. Jeśli chcesz, aby całość wyglądała naprawdę fantazyjnie, możesz użyć wszystkich gałęzi i sznurka na różne sposoby.

Używanie kartonów po jajkach na choinki to świetny pomysł! Można je wykorzystać jako dodatkowe drzewka w domu, np. w małym mieszkaniu. Nawet jeśli nie masz dużo miejsca, aby umieścić prawdziwą choinkę, możesz ułożyć je w stos, aby stworzyć gigantyczną! Jest to ekologiczne i zabawne, a także jest to świetny sposób na spędzenie trochę czasu ze swoimi dziećmi. Jeśli jesteś leniwą osobą, spróbuj zamiast tego choinki z tablicą kredową. Twoje dziecko może nawet napisać numery na gałęziach, które będą uroczymi wspomnieniami.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *