Jak zrobić koktajl Mołotowa

Jeśli kiedykolwiek chciałeś kogoś zaskoczyć, powinieneś wiedzieć jak zrobić Koktajl Mołotowa. Łatwopalny płyn używany w koktajlu Mołotowa jest potężną bronią i nigdy nie powinien być obsługiwany przez dzieci. Świetnie nadaje się do tego butelka Mołotowa. Materiał użyty do wykonania tego materiału wybuchowego jest łatwy do zdobycia w każdym sklepie. Wszystko, czego potrzebujesz, to plastikowa butelka i knot. Knot ma długość około palca i można go zawiązać wokół szyjki butelki. To będzie złapać na ogień i produkować długotrwałe burn.

Możesz użyć benzyny, nafty, lub alkoholu, aby zrobić własny koktajl Mołotowa. Nafta i benzyna są najlepszymi paliwami do użycia, ponieważ będą się palić lepiej niż alkohol. Jednakże, mają one również tendencję do odparowania przed są skuteczne. Ponadto benzyna okropnie pachnie i trudno ją zmyć z rąk. Używanie którejkolwiek z tych metod powinno być próbowane tylko w ekstremalnych sytuacjach survivalowych.

W ostatniej książce, Oleksii Danilov, ukraiński sekretarz bezpieczeństwa narodowego, wyjaśnia, jak zrobić koktajl Mołotowa. Nazywa go „banderowskim smoothie dla przyjaciół Putina”. Książka zawiera również przepis na wykonanie koktajlu Mołotowa. Chociaż przepis jest nieco kontrowersyjny, jest bardzo skuteczny do wykorzystania w operacjach wojskowych. Jest to również przydatny sposób na zebranie funduszy na wsparcie lokalnej armii.

Ukraiński rząd wezwał obywateli do użycia koktajlu Mołotowa jako prowizorycznej broni w bitwie. Kilka dekad temu, koktajl Mołotowa był ulubioną bronią powstańców na Ukrainie. Teraz prywatni obywatele robią bomby paliwowe dla swoich bojowników. Lokalny browar również przestawił się na produkcję tych materiałów wybuchowych. W rzeczywistości pracownicy przekazują teraz koktajle Mołotowa do obrony terytorialnej w Kijowie.

Koktajle Mołotowa mogą być wykonane z alkoholu lub nafty, knota i różnych paliw. Koktajl Mołotowa może być wykonany z różnych źródeł, w tym alkoholu, nafty, oleju napędowego, metanolu, terpentyny i styropianu. Możesz również użyć wazeliny, mydła do naczyń lub cementu gumowego, aby go zagęścić.

Koktajl Mołotowa to prosta, ale skuteczna broń. Wystarczy umieścić łatwopalny obiekt wewnątrz butelki z paliwem, zwykle butelki zawierającej benzynę lub alkohol. Gdy zostanie rzucony, paliwo zapali się i rozpyli butelkę, powodując natychmiastową kulę ognia. Niezależnie od tego, czy koktajl Mołotowa jest wykonany z benzyny czy alkoholu, gwarantowany jest zapłon i głośna eksplozja.

Pierwszym krokiem do wykonania koktajlu Mołotowa jest zebranie wszystkich składników. Zazwyczaj potrzebna będzie butelka i szmata. Powinna ona mieć grubość około 10 centymetrów i długość około 35 cm. Knot powinien być wykonany z bawełny, ponieważ każdy inny rodzaj częściowo się rozpuści i spali zanim dotrze do celu. Gdy knot jest już namoczony, można go następnie włożyć do butelki. W celu wykonania koktajlu knot moczy się osobno w płynie. Wolny koniec knota jest następnie zapalany za pomocą cieczy.

Choć Finowie jako pierwsi stworzyli koktajl Mołotowa, pierwsze prawdziwe udane użycie miało miejsce podczas II wojny światowej, gdzie zatrzymali setki sowieckich czołgów za pomocą bomb benzynowych. Dziś ten ładunek wybuchowy jest używany głównie do wywoływania niepokojów społecznych. Zarówno National Firearms Act, jak i ATF sklasyfikowały Koktajl Mołotowa jako urządzenie niszczące, a zatem nielegalne w użyciu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *