Jak zrobić syrop na kaszel w domu

Możesz zrobić swój własny syrop na kaszel w domu, używając kilku prostych składników. Przepis Kokosowej Mamy można wykonać po prostu podgrzewając trochę miodu. Przepis babci Debbie wymaga wstrząśnięcia przed użyciem. Następnie wystarczy przelać syrop do małej butelki i wstrząsnąć. Jeśli chciałbyś dodać jakieś syropy smakowe, po prostu zacieraj w nim trochę miodu. Ten przepis można również rozcieńczyć wodą w razie potrzeby.

Aby zrobić syrop na kaszel z imbirem, zetrzyj imbir i wyciśnij sok na sitko. Włączyć miód i wymieszać do połączenia. Whiskey jest również przydatna w łagodzeniu objawów kaszlu, a niewielka ilość może być stosowana do łagodzenia przekrwienia i bólu gardła. Napoje alkoholowe są również kojące dla gardła i łagodzą bezsenność. Podczas gdy jesteś na to, wymieszać składniki razem i przechowywać go w lodówce.

Możesz nawet zrobić domowej roboty vapor rub shower melts. Te naturalne topiki do kąpieli i pod prysznicem mogą ukoić gardło i zmniejszyć stan zapalny. Ten naturalny syrop na kaszel może być stosowany do leczenia nawet najbardziej ciężkich kaszli. Dawki mogą być tak niskie, jak jedna łyżka stołowa dla ciężkiego kaszlu. Korzyści z naturalnego syropu na kaszel obejmują bezpieczeństwo, skuteczność i długotrwałe stosowanie. Upewnij się, że skonsultujesz się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli nie jesteś pewien co do środka na kaszel.

Przygotowanie własnego syropu na kaszel jest łatwym i opłacalnym sposobem na złagodzenie objawów i złagodzenie dyskomfortu. Syrop na kaszel zawiera wiele naturalnych składników, które sprawią, że objawy znikną, a Ty możesz przechowywać go w lodówce do późniejszego wykorzystania. Miód zawiera przeciwutleniacze i właściwości mikrobiologiczne, które są przydatne w walce z infekcjami. Miód działa również dobrze, gdy jest zmieszany z owocami cytrusowymi i ziołami. Może to również pomóc w objawach przeziębienia. Wymienione poniżej są trzy z najbardziej popularnych przepisów na syrop na kaszel, które można wykorzystać w domu.

Możesz zrobić domowy syrop na kaszel z lokalnym surowym miodem, który nie jest pasteryzowany ani przetwarzany. Ten miód zawiera więcej składników odżywczych, przeciwutleniaczy i witamin niż jego pasteryzowany odpowiednik. Może być również aromatyzowany burbonem, który jest częstym składnikiem syropu na kaszel. Nie ma on jednak tak wielu antyoksydantów jak surowy miód. Możesz również dodać kilka napojów alkoholowych do swojego domowego syropu, w zależności od smaku.

Używanie naparów ziołowych może również pomóc w zrobieniu domowego syropu na kaszel. Możesz zrobić jeden przez strome kilka łyżek suszonego tymianku w 16 uncji wody. Po tym, można użyć tego syropu w przepisach na syrop na kaszel. Ważne jest, aby przechowywać domowej roboty syrop na kaszel w ciemnym miejscu, ponieważ zgęstnieje, gdy będzie stał w lodówce. Upewnij się, że dobrze wymieszasz syrop przed podaniem go sobie lub bliskiej osobie. Miód i cynamon są głównymi składnikami syropów na kaszel, a inne składniki tylko je uzupełniają.

Jeśli chcesz uniknąć gorzały, możesz zdecydować się na bezalkoholową wersję syropu. Zamiast bourbona użyj 2 uncji wody. Wersja bezalkoholowa powinna wystarczyć na co najmniej 2 tygodnie. Możesz również doprawić syrop mielonym imbirem lub cynamonem. Wtedy, jesteś gotowy do pracy! To idealny syrop na kaszel, który możesz wykorzystać do ukojenia gardła. Jeśli szukasz naturalnej alternatywy dla syropów na kaszel, nie szukaj dalej niż w internecie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *