Jak sprawić, by kości policzkowe były bardziej widoczne

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak sprawić, aby Twoje kości policzkowe wydawały się wyższe? Wielu przedstawicieli showbiznesu stosuje techniki makijażu, aby podkreślić swoje rysy twarzy. Od kosmetyków po zabiegi kosmetyczne, przedstawiciele showbiznesu używają implantów kości policzkowych, aby nadać swoim twarzom bardziej wyrazisty kształt. Jeśli jesteś zainteresowana wiedzą, jak sprawić, by Twoje kości policzkowe były bardziej widoczne, czytaj dalej, aby poznać kilka wskazówek i trików! Mam nadzieję, że będziesz w stanie zastosować te techniki, aby uzyskać ten sam wygląd!

Po pierwsze, otwórz usta i umieść palec przy swoim policzku. Z dużym wysiłkiem wyciśnij palec z ust. Powtarzaj to ćwiczenie kilka razy dziennie, aż Twoje kości policzkowe będą bardziej widoczne. Innym świetnym ćwiczeniem na uwydatnienie kości policzkowych jest ćwiczenie z łyżką. Umieść łyżkę stołową na obszarze kości policzkowych i wykonuj koliste ruchy przy użyciu łyżki, utrzymując głowę prosto i odciągając brodę do tyłu. Po wykonaniu tej czynności powtórz procedurę z drugim policzkiem.

Następnie upewnij się, że używasz narzędzia do konturowania. Nałóż produkt po przekątnej na policzki, poniżej kości jarzmowej. Upewnij się, że dobrze go wtapiasz. Może to ukryć obrzęki i podnieść linię policzków, dzięki czemu Twoja twarz będzie wyglądać bardziej elegancko. A gdy już opanujesz tę technikę, możesz zacząć ją stosować, aby osiągnąć te piękne kości policzkowe. Wystarczy 15 minut każdego dnia, aby zobaczyć pożądane rezultaty.

Dla bardziej skutecznego sposobu na powiększenie kości policzkowych, spróbuj wykonać ćwiczenia gimnastyczne. Ćwiczenia gimnastyczne pomagają zdefiniować kości policzkowe i wysmuklić twarz. Często są one wykonywane w sposób złożony, ale prosta wariacja ćwiczenia przyspieszy pojawienie się rezultatu. Innym dobrym ćwiczeniem jest żucie gumy. Guma do żucia pomaga zdefiniować kości policzkowe poprzez pompowanie policzków.

Kolejnym krokiem w powiększaniu kości policzkowych jest nauka rozciągania podbródka. Wykonując rozciąganie podbródka, możesz usunąć nadmiar tłuszczu na brodzie i wizualnie zwęzić twarz. Aby wykonać to ćwiczenie, musisz położyć się na plecach i rozciągnąć szyję i ramiona. Staraj się utrzymać tę pozycję, jednocześnie podnosząc głowę. Powtórz to ćwiczenie co najmniej dwadzieścia razy, aby uzyskać maksymalne rezultaty. Nadmuchiwanie policzków pomaga podkreślić kości policzkowe. Po prostu nadmuchaj policzki, nabierając powietrza z ust.

Aplikacja rozświetlacza to kolejna technika na uwydatnienie kości policzkowych. Możesz również zastosować tę technikę do wewnętrznych części twarzy. Dzięki temu Twoja twarz będzie wydawać się jaśniejsza i zdrowsza. Nakładanie rozświetlacza na kości policzkowe sprawi, że będą one wyglądały na wysokie i zaokrąglone, a także nada Twojej twarzy atrakcyjny wygląd ogólny. Możesz również użyć go na kości policzkowe, aby uzyskać bardziej dramatyczny efekt. Kiedy już nauczysz się, jak zrobić kości policzkowe, możesz spróbować podkreślić swoją twarz, aby wyglądała na pełniejszą.

Pompowanie policzków to kolejny krok w poprawie mięśni twarzy. Wykonując to ćwiczenie, skup się na samogłoskach, jednocześnie rozciągając mięśnie twarzy, szyi i kości policzkowych. Upewnij się, że utrzymujesz pozycję przez minutę lub dwie na raz. Nie szarp ani nie wyrzucaj głowy do tyłu zbyt mocno! Na pewno zauważysz różnicę. I będziesz zaskoczona, jak bardzo twoja twarz wygląda lepiej niż przeciętna, płaska twarz.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *