Jak zrobić świąteczną girlandę

Jak zrobić świąteczną girlandę

Jednym ze sposobów na dodanie świątecznej radości jest zrobienie własnej świątecznej girlandy. Możesz śledzić krok po kroku tutorial w tym artykule. Przekonasz się, że zrobienie tych dekoracyjnych kawałków girlandy jest proste. Po opanowaniu kroków, będziesz gotowy, aby powiesić je w całym domu. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć. Możesz zacząć od zrobienia girlandy z bawełny. Jest to łatwe do wykonania – wszystko, czego potrzebujesz, to pistolet do klejenia na gorąco!

Innym sposobem na zrobienie świątecznej girlandy jest zakup filcu. Ten materiał wygląda pięknie udrapowany na całej twojej choince. Możesz go nawet wykorzystać do innych celów! Wystarczy odciąć filcowe kulki od sznurka i użyć ich ponownie. Kiedy Twoja girlanda jest już gotowa, nie zapomnij zamieścić zdjęcia gotowego produktu w mediach społecznościowych. Koniecznie podziel się tym postem z przyjaciółmi i rodziną! Jeśli szukasz więcej projektów DIY, sprawdź te świąteczne pomysły rzemieślnicze!

Możesz również zrobić bez szwu dekoracje świąteczne. Są one świetne dla małych przestrzeni. Te dekoracyjne kawałki mogą wisieć na oknach, półkach z książkami i lustrach. Zrób z nich uchwyt na kartki świąteczne, używając spinaczy do ich zabezpieczenia. Możesz nawet zrobić filcowy kwiat ze starych skarpet! Jeśli naprawdę czujesz się kreatywny, możesz zrobić girlandę z filcowych kwiatów, aby przeliterować specjalną wiadomość!

Innym zabawnym sposobem na zrobienie świątecznej girlandy jest użycie żetonów farby. Żetony farby są wolne i zabawy do wykorzystania, a nawet można zrobić je w kształtach, takich jak choinki lub candy canes. Jeśli nie jesteś do klejenia lub cięcia, można użyć recyklingu arkuszy muzycznych. Dziewczyna i pistolet do klejenia mogą również pomóc w tym. Lub możesz kupić pomponik sklepu rzemieślniczego i użyć ich zamiast.

Jeśli nie jesteś całkiem gotowy do użycia świateł w swoich wysiłkach dekoracji świątecznej, możesz spróbować schować je do swojej girlandy. Światła będą jaśniejsze w nocy, a ty możesz mieszać i dopasowywać różne rodzaje świateł, aby twoje dekoracje wyglądały bardziej interesująco. Upewnij się tylko, że w pobliżu znajduje się wtyczka do lampek. Łańcuchy świetlne zasilane bateriami to również opcja. Po prostu upewnij się, że postępujesz zgodnie ze wszystkimi instrukcjami na samouczku DIY Christmas garland.

Innym świetnym sposobem na zrobienie własnej girlandy jest dzierganie. Dzierganie to świetny sposób, aby nauczyć się dziergania. Knitting a garland can give you a warm, fuzzy feeling that looks fantastic on your mantel or around your home this holiday season. Będziesz zdumiony, jak szybko ta dekoracja świąteczna przyjdzie razem. Dobrą wskazówką jest użycie różnych rodzajów girlandy do różnych celów. Następnie możesz połączyć kilka girland, aby zrobić jedną większą girlandę.

Po zrobieniu girlandy, możesz powiesić ją gdziekolwiek chcesz. Aby ułatwić zawieszenie girlandy, pamiętaj, aby zostawić trochę dodatkowej długości na pętlę na końcu. Możesz również przywiązać plasterki suszonych owoców do gałązek rozmarynu lub laski cynamonu. Pamiętaj tylko, aby nie nawlekać ich zbyt ciasno. Zapobiegnie to ich spadaniu z girlandy. Jeśli szukasz bardziej wyszukanej girlandy świątecznej, rozważ zrobienie girlandy z kolekcji trzech lub czterech dużych ozdób związanych razem z czerwonym lub białym sznurkiem.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *